Site for biz ua – Maksym Myroshnyk

Site for biz ua – Maksym Myroshnyk

Сайт для бізнесу в Україні – Максим Мирошник

Наповнення сайту контентом

ЗАМОВИТИ КОНТЕНТ НА САЙТ

Для привернення уваги та залучення цільової аудиторії до бренду за допомогою створення і поширення пов’язаної з ним актуальної та цінної інформації – рекомендовано використовувати контент-маркетинг.
Це може бути контент різного роду та направленості – завжди методи підбираються під вашу специфіку бізнесу з орієнтацією на інтереси цільових клієнтів. Важлива робота над розвитком вашого ресурсу, та соціальні мережі – як тамагочі, їх потрібно годувати контентом постійно, тому рекомендую попрацювати і над ними.

Працюю лише з бізнесом в Україні: ваші клієнти в межах країни або локальний бізнес в області чи районі.
Маю досвід з вузькими професійними тематиками та інноваційними продуктами (вивчу специфіку вашого бізнесу якщо така є).

Написання статей, опису товарів, сторінок сайту від 500 слів за 300 грн.
Терміни залежать від тематики, переважно до 5ти днів на замовлення.

КОНТЕНТ-МАРКЕТИНГ

Тексти на сайт: статті, наповнення службових сторінок (наприклад політика конфіденційності і GDPR), детальний опис товарів зі способами його використання та відповідями на основні запитання, зміна на більш унікальні тексти на основних сторінках які були поцуплені конкурентами, доповнення та актуалізація готових матеріалів, seo-оптимізація текстів від перспаму, доповнення графічними матеріалами по темі та інше.

Відео для бізнес-сайту: для соцмереж (наприклад YouTube), анімація, розміщення в Гугл МійБізнес чи на сайті, оптимізація ваших відео під пошук, створення колажів та добірок з ваших матеріалів, додавання субтитрів чи заміна звукової доріжки, монтаж відео без складних кінематографічних ефектів і подібні послуги.

Фото на сайт: розміщення унікальних фотографій з потрібними мета-даними, складання схем чи графіків під контент, унікалізація наявних фотографій які були використані конкурентами, захист фотографій водяними знаками, масова оптимізація розміру зображень на сайті, фотографування товарів на складі для розміщення на сайт та інші.

Лідмагніти: калькулятор на сайт, опитування-тест, відео, презентація, pdf-файл з цінною інформацією…

ВАЖЛИВО ВРАХУВАТИ

Посилання на завантаження контенту буде відправлено на вашу контактну пошту під конкретні характеристики замовлення, якщо мені не буде надано необхідних доступів для розміщення його на сайті чи в соціальних мережах до яких він створювався.

Чим краще якість медіа-файлів з вашого Брендбуку (розробленого фірмового стилю) – тим кращим буде створений контент. Файли мають бути додані в архів (наприклад формату zip) і надіслані на пошту mm@site4.biz.ua (або посилання на їх завантаження – наприклад з Гугл Диск)

ЗАМОВИТИ КОНТЕНТ ДЛЯ САЙТУ


*Вартість створення контенту для сайту вкажу в листі-відповіді на запит