Site for biz ua – Maksym Myroshnyk

Site for biz ua – Maksym Myroshnyk

Сайт для бізнесу в Україні – Максим Мирошник

Створення лендінгу

ЗАМОВИТИ ЛЕНДІНГ

Створю сайт-лендінг – для пропозиції конкретної послуги або товару, який буде викликати довіру та готовий до просування.
З цим інструментом можна направляти цільову аудиторію на високомаржинальні послуги чи товари. Методи та інструменти досягнення кращого результату визначаються індивідуально під ваші цілі та потреби. Спираючись на власний досвід, я запропоную краще результативне рішення.

Працюю лише з бізнесом в Україні: ваші клієнти в межах країни або локальний бізнес в області чи районі.
Маю досвід з вузькими професійними тематиками та інноваційними продуктами (коли попит сформовано чи його потрібно сформувати).

Можна створити лендінг для події, про особу, ваш основний товар чи найбільш прибуткову послугу без складного БРИФу – все уточнюю особисто, щоб не упустити важливі деталі, поясню на що зробити акцент для кращого результату. Вартість формується від поставлених задач, обраного дизайну та інших характеристик, варіанти вибору серед яких розпишу детально у відповіді на запит.

Прототипування під конкретний шаблон з наповненням контентом від 5000 грн., переважно до 3х днів (є швидкі готові рішення за добу).
Вартість шаблону оплачується окремо (переважна більшість з них від 55$ до 130$).

ПОСАДКОВІ СТОРІНКИ

Лендінг (односторінковий сайт для направлення трафіку на нього)
Сайт-Лендінг (сайт від 10 сторінок для просування в пошуку)
Промо-сайт (окрема сторінка під подію, електронний лист, тематичний піддомен сайту)
Лендінг з блогом (головна сторінка з лендінгом + блог по темі)

ВАЖЛИВО ВРАХУВАТИ

Перевагою роботи зі мною є швидкий старт – розумна система керування CMS WordPress дозволяє реалізувати основний функціонал в короткі терміни. З готовим шаблоном дизайну вам не доведеться втрачати час на розробку та верстання макету дизайну. Вибір шаблонів величезний і там точно будуть рішення під вашу галузь, які завжди можно зробити більш індивідуальними, але якщо ви потребуєте унікального дизайну – я можу порадити професійну студію яка з цим допоможе.

У вас право власності на домен та хостинг (я матиму лише доступ для роботи), використовую “чистий” код без шифрувань, а по завершенню робіт отримаєте повний інформативний звіт – будь-який фахівець зможе продовжити. На вашому інтернет-магазині не буде посилань “сайт розроблено студією“ – замість цього ми зосередимося на якісному наповненні контентом. Безпосередня участь з вашого боку допоможе досягти кращих результатів.

ЗАМОВИТИ ВИСОКОКОНВЕРСІЙНИЙ САЙТ


*Вартість вкажу в листі-відповіді на запит, з термінами виконання і всіма подробицями