Site for biz ua – Maksym Myroshnyk

Site for biz ua – Maksym Myroshnyk

Сайт для бізнесу в Україні – Максим Мирошник

SEO-оптимізація готового сайту

ЗАМОВИТИ SEO-ОПТИМІЗАЦІЮ

Оптимізація сайту для просування в пошукових системах допоможе вам зекономити значні суми на контекстній рекламі, але не відміняє комплексного розвитку бренду і популяризації компанії методами що відповідають вашій цільовій аудиторії.
Методи та інструменти досягнення кращого результату визначаються індивідуально під ваші цілі та потреби. Спираючись на власний досвід, я запропоную краще результативне рішення відповідно до поставленого завдання.

Працюю лише з бізнесом в Україні: ваші клієнти в межах країни або локальний бізнес в області чи районі.
Маю досвід з вузькими професійними тематиками та інноваційними продуктами (коли попит сформовано чи його потрібно сформувати).

Замовити просування сайту в пошукових системах можна без складного БРИФу – все уточнюю особисто, щоб не упустити важливі деталі, поясню на що зробити акцент для кращого результату. Вартість формується від поставлених задач, ваших цілей та інших характеристик, варіанти вибору серед яких розпишу детально у відповіді на запит.

Базова сео-оптимізація від 12000 грн./проект (залежить від розміру сайту – кількість сторінок)
Індивідуально, переважно до 2х тижнів.

ОПТИМІЗУЮ САЙТИ

Під вимоги пошукових систем: Google, УкрНет, Яндекс, Bing, Yahoo, DuckDuckGo
На системах керування чи платформах: CMS WordPress, OpenCart, 1С:Битрикс, Prom.ua
– для інших систем керування можу скласти рекомендації Замовити аудит сайту

ВАЖЛИВО ВРАХУВАТИ

Працюю комплексно – і такий підхід дає результати. Якщо стоїть завдання працювати лише в межах якогось розділу чи тільки в рамках сайту – потрібно знайти іншого фахівця. Націлений перевірити наявність посилань на сайт у підписах до листів ваших менеджерів, правильність сайту в рекламних буклетах та інші важливі фактори – тому варто бути готовими надавати більше інформації.

Для внесення змін в сайт мені потрібні будуть доступи в адміністративну панель сайту, систему аналітики, хостинг – так як seo це не лише посилання на сайт. На час роботи ми складемо план якого будемо притримуватися. По завершенню робіт отримаєте повний інформативний звіт – будь-який фахівець зможе продовжити. Безпосередня участь з вашого боку допоможе досягти кращих результатів.

ЗАМОВИТИ ПРОСУВАННЯ САЙТУ


*Вартість вкажу в листі-відповіді на запит, з термінами під ваш проект і всіма подробицями