Site for biz ua – Maksym Myroshnyk

Site for biz ua – Maksym Myroshnyk

Сайт для бізнесу в Україні – Максим Мирошник

Створення сторінок в соціальних мережах

СТОРІНКИ ДЛЯ БІЗНЕСУ В СОЦМЕРЕЖАХ

Розміщення інформації в соціальних мережах допоможе бути завжди в короткій доступності для клієнтів, періодично нагадувати про компанію для збільшення LTV клієнтів, щоб збирати інформацію про відвідувачів та налаштовувати ремаркетинг і повертати їх до покупки, відповідати на запитання клієнтів і демонструвати кращий сервіс, та безліч інших можливостей.

Працюю лише з бізнесом в Україні: ваші клієнти в межах країни або локальний бізнес в області чи районі.
Маю досвід з вузькими професійними тематиками та інноваційними продуктами (вивчу специфіку вашого бізнесу якщо така є).

Від 900 грн., на виконання завдання потрібно до 3х днів.

ПРИСУТНІСТЬ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Кожній компанії залежно від галузі, типу цільових клієнтів та інших факторів можуть бути потрібні сторінки не у всіх соціальних мережах. Я підкажу що використовують ваші конкуренти, де бувають ваші потенційні клієнти (з наданого їх опису) і ми визначимося куди будемо рухатися.
Допоможу з оформленням сторінок та заповню всі дані про компанію і продукцію згідно рекомендацій соцмереж.

Окремо можна замовити SMO – оптимізацію вашого сайту під соціальні мережі, якщо це потрібно.

ВАЖЛИВО ВРАХУВАТИ

Для якісного наповнення опису компанії в соціальних мережах потрібні повні і правдиві дані про компанію. В подальшому варто визначити співробітника (чи кількох) відповідального за ведення, підтримку, оновлення груп та відповіді на запити від потенційних клієнтів.

Додатково потрібні: електронна пошта, контактний телефон компанії (чи її співробітника) на яких будуть адміністративні права – щоб сторінки залишались у вашій власності, а я мав лише доступ для внесення потрібних змін. Якщо від початку назначити основну контактну особу від компанії з якою я зможу уточнювати всі питання – це прискорить виконання роботи.

Чим краще якість медіа-файлів з вашого Брендбуку (розробленого фірмового стилю) – тим кращим буде результат розміщення інформації про компанію в соціальних мережах. Файли мають бути додані в архів (наприклад формату zip) і надіслані на пошту mm@site4.biz.ua

ЗАМОВИТИ СТОРІНКИ В СОЦМЕРЕЖАХ


*Вартість вкажу в листі-відповіді на запит, з термінами під ваш проект і всіма подробицями