Site for biz ua – Maksym Myroshnyk

Site for biz ua – Maksym Myroshnyk

Сайт для бізнесу в Україні – Максим Мирошник

Створення інтернет-магазину чи каталогу

ЗАМОВИТИ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

Створю магазин чи каталог “під ключ” – простий у користуванні, який буде викликати довіру та готовий до просування.
Це інструмент для вашого бізнесу, який допомагає продавати. Методи та інструменти досягнення кращого результату визначаються індивідуально під ваші цілі та потреби. Спираючись на власний досвід, я запропоную краще результативне рішення.

Працюю лише з бізнесом в Україні: ваші клієнти в межах країни або локальний бізнес в області чи районі.
Маю досвід з вузькими професійними тематиками та інноваційними продуктами (коли попит сформовано чи його потрібно сформувати).

Створити магазин чи каталог для продажу товарів можна без складного БРИФу – все уточнюю особисто, щоб не упустити важливі деталі, поясню на що зробити акцент для кращого результату. Вартість формується від поставлених задач, обраного дизайну та інших характеристик, варіанти вибору серед яких розпишу детально у відповіді на запит.

Прототипування під конкретний шаблон з наповненням контентом від 12000 грн., переважно до 7х днів (є швидкі готові рішення).
Вартість шаблону оплачується окремо (переважна більшість з них від 55$ до 130$).

САЙТИ ДЛЯ ПРОДАЖУ

Інтернет-магазин (для продажу товарів та комплектуючих до них)
Каталог товарів (товарна пропозиція без цін для оптової торгівлі)
Сайт виробника з блогом (брендинг, інформація про товари)
Вітрина для виробника з мережею дилерів

ВАЖЛИВО ВРАХУВАТИ

Перевагою роботи зі мною є швидкий старт – розумна система керування CMS WordPress + WooCommerce дозволяє реалізувати основний функціонал в короткі терміни. З готовим шаблоном дизайну вам не доведеться втрачати час на розробку та верстання макету дизайну. Вибір шаблонів величезний і там точно будуть рішення під вашу галузь, які завжди можно зробити більш індивідуальними, але якщо ви потребуєте унікального дизайну – я можу порадити професійну студію яка з цим допоможе.

У вас право власності на домен та хостинг (я матиму лише доступ для роботи), використовую “чистий” код без шифрувань, а по завершенню робіт отримаєте повний інформативний звіт – будь-який фахівець зможе продовжити. На вашому інтернет-магазині не буде посилань “сайт розроблено студією“ – замість цього ми зосередимося на якісному наповненні контентом. Безпосередня участь з вашого боку допоможе досягти кращих результатів.

ЗАМОВИТИ ВИСОКОКОНВЕРСІЙНИЙ САЙТ


*Вартість вкажу в листі-відповіді на запит, з термінами виконання і всіма подробицями